اخبار نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس

نقل و انتقالات

 

باشگاه پرسپولیس امروز نیز روند نقل و انتقالاتی خود را با تمدید قرارداد با یک بازیکن و جذب احتمالی دو بازیکن دنبال خواهد کرد. در طرف دیگر در دومین روز از فعالیت رسمی استقلال در بازار نقل و انتقالات، این تیم موفق به جذب عارف آقاسی، علیرضا رضایی و محمدرضا آزادی گردید و قرارداد رضاوند و یزدانی هم تمدید شد.

پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی خود برای تقویت تیم در فصل بیست و یکم را با تمدید قرارداد وحید امیری و مهدی شیری و در ادامه جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دنبال کرده است و این در حالیست که آنها شهریار مغانلو، محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی را از دست داده‌اند تا اوضاع چندان برای آنها مثبت پیش نرود. اکنون گفته می‌شود این باشگاه امروز نیز برنامه نقل و انتقالاتی خود را دنبال خواهد کرد و در این رابطه با یک بازیکن تمدیدی و دو بازیکن مدنظر به دنبال توافق خواهند بود. امید عالیشاه، علی نعمتی، آبشک، اسدی و شهباززاده مهره هایی به شمار می روند که انتظار می رود امروز خودشان یا مدیر برنامه هایشان در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شوند. البته که بازیکنان دیگری نیز احتمالا مدنظر یحیی گل محمدی قرار دارند که شاید در سکوت بیشتری برای عقد قرارداد خودشان را به باشگاه پرسپولیس برسانند.

نقل و انتقالات

باشگاه استقلال هم پس از چندین روز سکوت مطلق در بازار نقل و انتقالات، روز گذشته به صورت رسمی وارد این عرصه شد و آنها در گام نخست، بازیکن جوان سایپا را به خدمت گرفتند. امیرحسین حسین زاده دشت اول احمد مددی از بازار نقل و انتقالات بود.  آبی پوشان در ادامه نیز زبیر نیک نفس هافبک دفاعی فولاد را به خدمت گرفتند تا احتمالا شاهد جدایی یکی از بازیکنان خط میانی این تیم باشیم. در ادامه نیز احمد مددی برای تمدید قرارداد با ارسلان مطهری وارد مذاکره شد که دو طرف به توافقی دست پیدا نکردند و مهاجم آبی پوشان ساختمان باشگاه را ترک کرد.

نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس

در زیر و به صورت زنده، تمامی اخبار نقل و انتقالاتی استقلال در روز یکشنبه 31 مرداد با یکدیگر مرور می کنیم:

11:20- آرش رضاوند نخستین بازیکنی بود که وارد دفتر باشگاه استقلال شد. او یکی از بازیکنانی است که قراردادش با این تیم به پایان رسیده و مجیدی خواستار حفظ او شده است.


11:25- پس از رضاوند، حسین پورحمیدی سنگربان فصل گذشته آلومینیوم اراک نیز در محل دفتر باشگاه حاضر شد. فرزاد و فرهاد مجیدی نیز وارد ساختمان باشگاه استقلال شدند.


11:28- رضا آذری نیز برای گفتگو با مدیران به دیدار آنها رفت.


11:33- رشید مظاهری سنگربان آبی پوشان که یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد ولی شایعاتی درخصوص احتمال جدایی او به گوش می رسد نیز به دیدار مدیرعامل آبی پوشان رفت.

استقلال


11:45- علیرضا رضایی سنگربان فصل گذشته پیکان نیز در ساختمان باشگاه استقلال حضور پیدا کرد.


11:58- حسین پورحمیدی پس از خروج از باشگاه استقلال گفت که باید فصل بعد را در تراکتور بازی کند.


12:35- عارف آقاسی مدافع فصل گذشته فولاد نیز در دفتر باشگاه استقلال حضور پیدا کرد.


12:57- آرش رضاوند پس از توافق با احمد مددی، قراردادش را به مدت 2 سال با آبی پوشان تمدید کرد.

استقلال


13:00- سیاوش یزدانی مدافع آبی پوشان نیز برای گفتگو جهت تمدید قراردادش در دفتر باشگاه استقلال حاضر شد.


13:03- رشید مظاهری سنگربان آبی پوشان پس از خروج از دفتر باشگاه گفت: شکی نیست که دوست دارم در استقلال بمانم. یک سری مشکلات هست که امیدوارم در این یکی دو روز حل شود تا با قدرت سر تمرین برویم. با برادران مجیدی برای حل مشکلات حرف زدم. با بودن برادران مجیدی نظم خوبی در باشگاه دیدم.


13:47- عارف آقاسی پس از زبیر نیک نفس، دومین خرید آبی پوشان از اهواز است. این بازیکن با عقد قراردادی 2 ساله به استقلال پیوست.

نقل و انتقالات استقلال


14:04- علیرضا رضایی دروازه‌بان فصل گذشته پیکان، با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.


16:00- محمدرضا آزادی نیز پس از مذاکره با مدیران استقلال، با عقد قراردادی ۲ ساله به این تیم پیوست.


16:05- محمد دانشگر که گفته می شد قراردادش را با استقلال فسخ کرده، پس از حضور دوباره در دفتر باشگاه استقلال، ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که یک فصل دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد و در این تیم ماندنی است.

نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس


16:30- سیاوش یزدانی مدافع استقلال نیز پس از مذاکره با مدیران باشگاه، قراردادش را به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد تا او نیز در جمع آبی پوشان ماندگار شود.

در زیر و به صورت زنده، تمامی اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس در روز یکشنبه 31 مرداد با یکدیگر مرور می کنیم:

12:40- آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس که فصل گذشته به صورت قرضی راهی فجرسپاسی شده بود، با حضور در ساختمان باشگاه وضعیت خود برای فصل آینده را دنبال خواهد کرد.


13:01- امیر روستایی بازیکن قرضی پرسپولیس به باشگاه پیکان برای گفتگو با مدیران پرسپولیس و مشخص شدن آینده‌اش وارد ساختمان باشگاه شد. گفته می‌شود باشگاه بار دیگر روند مذاکره برای انتقال قرضی او را دنبال خواهد کرد.


14:40- مدیر برنامه های نعمتی وارد باشگاه شد. او در گفتگو با خبرنگاران در مورد ماجرای مسئولان مشهدی و حمیدواری  توضیح داد و اینکه جلسه به سود حمیداوی صادر شده است. نتها نگرانی مدیر برنامه های نعمتی در این گفتگوی کوتاه ضرب الاجل یک روزه ای بوده که باشگاه پرسپولیس برای اضافه شدن علی نعمتی به جمع سرخپوشان تعیین کرده است.


15:00- امید عالیشاه با حضور در دفتر باشگاه و مذاکراتی که با سمیعی داشت، به توافق رسید و برای 2 فصل دیگر در پرسپولیس حضور خواهد داشت.


15:03- آریا برزگر در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگاران داشت، تاکید کرد مشکل خدمت سربازی ندارد و برای مشخص شدن تکلیفش در انتظار تصمیم کادر فنی است.

پرسپولیس


15:15- علی نعمتی مدافعی که به شدت مورد توجه یحیی گل محمدی قرار دارد، در مشهد حضور دارد و در جلسه ای با حمیداوی. این بازیکن اگر بتواند به موقع نامه فسخ بگیرد، با اولین پرواز به تهران می آید تا قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند.

پرسپولیس


15:41- از دقایقی بعد امید عالیشاه در مقابل خبرنگاران صحبت خواهد کرد. این بازیکن دقایقی پیش با مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق رسید.


15:48- امید عالیشاه به همراه ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس در محل کنفرانس خبری برای پاسخگویی به خبرنگاران حاضر شده است.

نقل و انتقالات پرسپولیس


17:50- بخش زیادی از هواداران پرسپولیس و تعدادی زیادی از خبرنگاران، با تجمع مقابل ساختمان پرسپولیس منتظر ثبت لحظه ورود علی نعمتی هستند.


17:30-به نظر می رسد علی نعمتی برای عقد قرارداد با پرسپولیس در مسیر پایتخت قرار دارد؛ چرا که سمیعی مدیرعامل سرخپوشان نیز همچنان در دفترش حضور دارد و ممکن است این بازیکن به زودی پرسپولیسی شود.


17:55- به گفته وکیل علی نعمتی قرارداد این بازیکن و باشگاه روز آینده منعقد خواهد شد. نعمتی قرار است جانشین اصلی کنعانی زادگان باشد.

 

باید ببینیم که در روز های اینده کدام توانایی ایجاد بمب نقل انتقالات را دارد استقلال فرهاد مجیدی یا پرسپولیس یحیی گل محمدی؟


همچنین تماشا کنید؛

تسلیت مدیریت باشگاه نامداران به مناسبت ماه محرم

برای مطالعه دیگر اخبار کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × یک =

فهرست