پیش‌ بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس / حریف مرموز

پیش بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس

پیش‌ بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس / نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا، برای رسیدن به جمع 8 تیم برتر این تورنمنت باید از سد حریفی مرموز عبور کند.

طی چند وقت اخیر بارها و بارها به این نکته اشاره شده که استقلال تاجیکستان برای آنکه بتواند از سد پرسپولیس بگذرد، در چند وقت اخیر خودش را مخفی کرده و هیچ اطلاعاتی از این تیم به بیرون درز نکرده است. موضوعی که یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی فردا شب هم درباره آن صحبت کرده و گفته که اطلاعاتش از این تیم، فقط مربوط به بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان است و حالا باید دید تجربه بازیکنان پرسپولیس می‌تواند در بازی فردا شب به نفع یحیی و تیمش تمام شود یا نه.

آشنایی با حریف پرسپولیس: استقلال تاجیکستان، شگفتی رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان آسیا بوده و در گروهی که الهلال عربستان در آن حضور داشت، توانست به عنوان تیم صدرنشین، راهی مرحله حذفی شود. کار بزرگ این تیم در مرحله گروهی، پیروزی 1-4 مقابل الهلال بود.

استقلال تاجیکستان

استقلال تاجیکستان که قهرمان 7 فصل اخیر لیگ کشورش محسوب می‌شود، در حالی میزبان پرسپولیس خواهد بود که قهرمانی‌اش در فصل 2021 لیگ تاجیکستان هم قطعی شده و این تیم با آمار 53 گل زده و فقط 7 گل خورده در 17 بازی( تنها یک بازی دیگر این تیم باقیمانده) با 10 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول، صدرنشین لیگ کشورش محسوب می‌شود.

سه شنبه 23 شهریور 1400

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

استقلال تاجیکستان – پرسپولیس ساعت 19.30


همچنین مطالعه کنید؛

پیش بازی استقلال – الهلال/ مرگ یا زندگی؟

برای مطالعه دیگر اخبار کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + 1 =

فهرست