نقل و انتقالات سپاهان / محبی در سانتا کلارا، مغانلو در سپاهان

سپاهان

نقل و انتقالات سپاهان تا اینجای کار در مقابل رقبای اصلی خود، استفلال، پرسپولیس تهران و گل گهر سیرجان نسبتا با خرید چند ستاره مـثل فرشاد احمدزاده و چند بازیکن دیگر خوب بوده است و تمدیدی هایی که مدیریت این باشگاه انجام داده است یاعث شده سپاهان تا به اینجای کار از رقبای خود عقب نماند. ولی طلایی پوشان توانستند اولین بمب نقل انتقالاتی فصل جدید را تقریبا با تعویض محمد محبی و شهریار مغانلو منفجر کنند.

به گزارش “گروه خبری باشگاه نامداران”، کار انتقال محمد محبی بازیکن فصل گذشته سپاهان به تیم سانتاکلارا به پایان رسید و این بازیکن پس از رونمایی رسمی، به این تیم پرتغالی پیوست. روی دیگر این خبر، معاوضه محبی با شهریار مغانلو بود که پس از یک نیم فصل حضور در پرسپولیس تهران، حالا راهی جدی‌ترین رقیب سرخپوشان در راه قهرمانی لیگ بیستم، سپاهان، می‌شود.

  • مدت زمان قرارداد محمد محبی با سانتاکلارا پرتغال تا سال 2024 خواهد بود و باشگاه پرتغالی ستاره جوان و بوشهری سپاهان را تا سه فصل دیگر در اختیار خواهد داشت و می‌تواند با فروش او درآمدزایی دیگری را هم داشته باشد.
  • این انتقال در حالی انجام شد که طی هفته های گذشته اخبار زیادی پیرامون توافق دو باشگاه سپاهان و سانتاکلارا برای معاوضه شهریار مغانلو و محمد محبی به گوش می رسید، اکنون و با اعلام رسمی باشگاه سانتاکلارا این جابجایی به مرحله نهایی رسیده و پس از حضور محبی در تیم پرتغالی، مغانلو نیز از فصل آینده در زردپوشان اصفهانی توپ خواهد زد؛ بازیکنی که با پیراهن پرسپولیس چهار گل در لیگ برتر و چهار گل در لیگ قهرمانان زد و حالا از دست دادن او و حضورش در تیم رقیب یک شکست بزرگ نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس محسوب می‌شود.

سپاهان

وبسایت باشگاه سانتاکلارا پرتغال در بیانیه خود معاوضه شهریار مغانلو و محمد محبی را «دائمی» قلمداد و از آوردن رقم رضایت نامه برای فروش مهاجمش اجتناب کرده است. این در حالی است که پیش‌تر باشگاه پرسپولیس گفته بود سانتا کلارا رقم ۵۰۰ هزار دلار را درخواست کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: شهریار مغانلو پس از به ثمر رساندن یک گل در سیزده بازی با پیراهن سانتاکلارا، به قرارداد خود با این تیم خاتمه داد. لازم به یادآوری است که این مهاجم در نیم فصل گذشته برای پرسپولیس به میدان رفت و با این تیم به عنوان قهرمانی ایران دست یافت و در شانزده بازی توانست هشت گل را به ثمر برساند.

با حضور شهریار مغانلو در سپاهان، اگر این تیم موفق به حفظ سجاد شهباززاده شود، محرم نویدکیا با زوجی مخوف و رویایی پای به لیگ بیست و یکم می‌گذارد؛ دو بازیکنی که یکی کفش طلایی لیگ بیستم را تصاحب کرد و دیگری بهترین گلزن ایرانی لیگ نوزدهم بود.

نقل و انتقالات

از طرف دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس تهران با چالشی جدی مواجه خواهند شد و احتمال دارد صدای اعتراض یحیی گل‌محمدی و هواداران تهرانی پرسپولیس نیز نسبت به عملکرد نقل و انتقالاتی قرمزها بالا بگیرد؛ عملکردی که باتوجه به از دست دادن سه مهره تاثیرگذار، چندان رضایت بخش نبوده است.


همچنین مطالعه کنید؛

 اخبار نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس

برای مطالعه دیگر اخبار کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − 9 =

فهرست