برنامه پیشنهادی حوزه ورزش و تربیت بدنی «رئیسی» منتشر شد

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که مسئولیت کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی را برعهده دارد از تدوین برنامه پیشنهادی او در این حوزه خبر داد.

محمدمهدی فروردین، رئیس کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: دولت آتی رسماً اولین دولت گام دوم انقلاب و آخرین دولت سند چشم انداز 1404 است. بنابراین، برنامه ریزی جهت رفع کاستی ها و ضعف‌های پیشین و بسترسازی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و سند چشم انداز توسعه 1404 ضرورت و اهمیت دو چندانی دارد.

رئیسی

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: در تدوین برنامه پیشنهادی حوزه ورزش و تربیت‌بدنی به عنوان یکی از مظاهر “مردمی” و “ایران قوی” تلاش شد تا مسائل و نیازهای مربوطه احصاء گردد تا از جامعیت لازم برخوردار باشد. طبق آنچه که در این برنامه آمده است برای مسائلی از جمله ورزش مدارس، همگانی شدن ورزش، نحوه واگذاری باشگاهها و مردمی سازی ورزش حرفه ای، استقرار نظام جامع باشگاهداری، حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی و ملی، توزیع عادلانه امکانات و منابع مالی، ساماندهی نظام استعدادیابی و مربیگری در ورزش و رونق اقتصاد ورزش و تولیدات و ارائه خدمات ورزشی بهینه به جامعه، برنامه های عملیاتی پیشنهاد شده است.

برای دانلود برنامه پیشنهادی تربیت بدنی و ورزش حجت الاسلام و المسلمین رئیسی اینجا کلیک کنید

رئیس کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی افزود: برای تهیه این برنامه پیشنهادی بالغ بر 700 نفر/ساعت کار کارشناسی صرف شد تا از جامعیت لازم برخوردار باشد و برای مسائلی از جمله ورزش مدارس، همگانی شدن ورزش، نحوه واگذاری باشگاهها و مردمی سازی ورزش حرفه ای، استقرار نظام جامع باشگاهداری، حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی و ملی، توزیع عادلانه امکانات و منابع مالی، ساماندهی نظام استعدادیابی و مربیگری در ورزش و رونق اقتصاد ورزش و تولیدات و ارائه خدمات ورزشی بهینه به جامعه، برنامه های عملیاتی پیشنهاد شده است.


همچنین ببینید؛

ایران 1- عراق 0؛ مبارک فوتبال ایران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − 3 =

فهرست