ماجرای صعود دراماتیک ترین تیم یورو 2020

تیم ملی دانمارک به دراماتیک ترین شکل ممکن مرحله گروهی یورو 2020 را پشت سر گذاشت. اونها در بازی اخر روسیه را با چهار گل شکست دادند.

تیم ملی دانمارک

به گزارش گروه خبری باشگاه نامداران، شروع یورو 2020 برای تیم ملی دانمارک، یک اتفاق بسیار تلخ را به همراه داشت؛ اتفاقی که به یک باره همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داد و دانمارک را از یک تیم مدعی صعود به تیمی تبدیل کرد که هر دو بازی ابتدایی خود در دور گروهی را با شکست پشت سر می گذارد.

همه چیز به دقایق پایانی نیمه اول دیدار دانمارک و فنلاند برمی گردد؛ جایی که کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی ها و اینتر بعد از دریافت توپ در گوشه سمت چپ زمین به یک باره از هوش رفته و نقش بر زمین شد؛ مرور اتفاقات تلخ آن بازی، تکرار مکرراتی بیش نیست چرا که همه از ریز آن اطلاع داریم. بعد از 90 دقیقه توقف بازی، بازیکنان دو تیم به زمین برگشته و کار را به پایان رساندند. که فنلاند با یک گل در این بازی به پیروزی رسید.

کریستین اریکسن

اصرار یوفا به برگزاری بازی در همان شب واکنش بازیکنان دانمارک را به عهده داشت که تحت تاثیر اتفاق تلخی که برای هم تیمی شان رخ داده بود، نتوانستند در از سر گیری دوباره بازی، همان تیمی باشند که بودند؛ آنها با نتیجه یک بر صفر مقابل فنلاند تن به شکست دادند تا تراژدی پشت تراژدی برایشان رقم بخورد. البته خبر خوشحال کننده برای دانمارکی ها حال رو به بهبودی اریکسن بود که بیش از هر بردی آرامش بخش بود.

در بازی دوم، تحت تاثیر باخت غیرمنتظره به فنلاند، دانمارکی ها یک شکست دیگر را هم متحمل شدند. آنها در دومین دقیقه از بازی موفق به باز کردن دروازه بلژیک شدند اما در ادامه دو گل دریافت کرده و با نتیجه دو بر یک مغلوب حریف خود شدند تا با صفر امتیاز از دو بازی به قعر جدول رده بندی گروه دوم یورو 2020 تکیه بزنند.

دانمارک

دانمارکی ها در حالی به بازی پایانی مرحله گروهی رفتند که تحت تاثیر تراژدی بازی اول، با دو باخت هیچ شباهتی به تیمی که شانس صعود دارد نداشتند؛ البته زمانی که سوت شروع بازی زده شد، می توانستیم به خوبی فوران انگیزه را در تک تک بازیکنان تیم ملی دانمارک ببینیم؛ آنها می دانستند که نمایشی که تا الان از آنها به جای مانده، نشان دهنده خود واقعی شان نبوده و برای اعاده حیثیت هم که شده به دنبال رقم زدن پایانی خوش در یورو 2020 بودند.

در بازی همزمان، تیم ملی بلژیک در شرایطی مقابل تیم ملی فنلاند قرار گرفت که با یک تساوی، هر دو تیم بی هیچ دردسری راهی مرحله بعد می شدند؛ این کار دانمارک را سخت تر کرده بود اما وایکینگ ها نیم نگاهی هم به صعود به عنوان یکی از بهترین تیم های سوم داشتند. هر چند امید آنها بسیار کم بود اما انگیزه شان به قدری بود که در پایان شکست 4 بر یک را به روسیه تحمیل کنند؛ نتیجه خوبی که همراه شد با شکست دو بر صفر فنلاند مقابل بلژیک و صعود دانمارک به عنوان تیم دوم گروه دوم به مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020…

نامداران

این یک پایان دراماتیک برای دانمارکی ها بود که بازی ها را به تراژدیک ترین شکل ممکن آغاز کرده بودند؛ استرسی که بازیکنان و اعضای کادر فنی دانمارک پس از پایان بازی با روسیه کشیدند به این درام غلظت بیشتری بخشید؛ جایی که مربیان این تیم از طریق موبایل های خود به صورت آنلاین پیگیر نتیجه بازی فنلاند و بلژیک بودند و زمانی که پیروزی دو بر صفر شیاطین سرخ نهایی شد، جشنی صعود با 3 امتیاز شروع شد؛ صعودی که دانمارکی ها آن را به اریکسن تقدیم کردند.

دانمارک


همچنین ببینید؛

حمله تند فرهاد مجیدی به مدیرعامل منتخب وزیر

 دیدن دیگر اخبار ورزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − ده =

فهرست