مرادمند مدافع استقلال در اردوی این تیم پیش از دیدار برابر پدیده مشهد با اتفاق نگران‌کننده‌ای مواجه شد که با وساطت فرهاد مجیدی این موضوع فعلا فیصله یافت.

مرادمند

به گزارش گروه خبری باشگاه نامداران، در فاصله ساعاتی مانده به دیدار استقلال مقابل پدیده مشهد، چک رضایتنامه مرادمند به پدیده مشهد به دردسر بزرگی برای این بازیکن تبدیل شد. حاضران در اردوی آبی‌ها خبر می‌دهند که یک فرد به عنوان وکیل و با همراهی پلیس در هتل حضور یافته و با عنوان شکایت چک برگشتی مدافع آبی‌ها، خواهان جلب وی می‌شود.

در شرایطی که ماموران قصد بازداشت مرادمند را داشتند، فرهاد مجیدی از این موضوع آگاه شده و در گفتگویی با فرد شاکی او را راضی می‌کند در شرایط کنونی از این تصمیم کوتاه بیاید.  سرمربی آبی‌ها به شاکی اعلام می‌کند چند روز دیگر به مدافع تیمش مهلت بدهد و در صورتی که این مساله میسر نشود خودش تعهد پرداخت آن را برعهده خواهد گرفت.

اخبار ورزشی

   خبرگزاری فارس با انتشار تصویر مربوط به حکم جلب مدافع آبی‌ها، به این موضوع اشاره کرده است.

 

 

نامداران

حضور ماموران نیروی انتظامی برای اجرای حکم که با وساطت فرهاد مجیدی این مساله در حال حاضر حل                                                                             شده است.

در نهایت این غائله چند دقیقه‌ای که تمرکز اردویی استقلال و کادرفنی و بازیکن این تیم را برهم ریخت، با توافق طرفین به پایان رسید و مرادمند به اتاق خودش بازگشت و آماده جدال با پدیده مشهد شد.


همچنین ببینید؛

یک مقصد غیر منتظره پیش روی سرخیو راموس

و دیدن دیگر اخبار ورزشی

 

اخبار ورزشی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 + 13 =

فهرست