پست آتشین فرهاد علیه وزیر، اسپانسر و مدیرعامل

فرهاد مجیدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به شدت از وزیر ورزش، اسپانسر باشگاه(های وب) و مدیرعامل(احمد مددی) آبی پوشان انتقاد کرد. پست فرهاد مجیدی در اینستاگرام وا کنش های زیادی بین هوادارن استقلال داشت.


به گزارش گروه خبری باشگاه نامداران، طی هفته های اخیر اخبار زیادی پیرامون مشکلات مالی استقلال در رسانه ها منتشر شد و حتی فرهاد مجیدی چند روز پیش با ارسال متنی طولانی در کانال تلگرامی رسمی خود، به این مسائل اشاره کرد.

طبق گفته های فرهاد مجیدی، مشکلات مالی باشگاه استقلال باعث شده بود تا بازیکنان این تیم از یکدیگر پول قرض کنند و یا در مواردی، خود فرهاد مجیدی برای پرداخت هزینه ناهار بازیکنان دست به جیب بشود.

در آخرین نمونه از مشکلات متعدد مالی باشگاه استقلال، دیروز یکی از طلبکاران استقلال با یک دستگاه خاور و با در دست داشتن حکم دادگاه و به همراه مامور نیروی انتظامی، سعی داشت تا اموال این باشگاه را مصادره کند.

در حالیکه طی ماه های گذشته، فرهاد مجیدی از حضور یک مربی و مشاور ایتالیایی(گابریل پین) در کادرفنی خود خبر داده بود، عصر دیروز در خبری که رسید مخالفت احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور گابریله پین مشاور معرفی شده فرهاد مجیدی خبر داد و همانطور که انتظار می رفت، این مسئله با واکنش تند مجیدی همراه شد.

فرهاد مجیدی

سرمربی آبی پوشان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به شدت نسبت به عملکرد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، اسپانسر استقلال های وب و احمد مددی مدیرعامل استقلال انتقاد کرد.

مجیدی در ابتدای این پست با اعتراض به وزارت ورزش جوانان، وزیر ارتباطات آذر جهرمی و اسپانسر باشگاه نوشته است:« احتمالا اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت بعضی از مسؤلین وزارت ورزش در امور باشگاه استقلال باعث شده است که اسپانسر کم کار شود و مسؤلین مورد حمایت معاون و مشاور وزارت ورزش در باشگاه استقلال چوب لای چرخ مسائل تیم ما بگذارند.»

او سپس به مسئله حضور دستیار ایتالیایی پرداخته و درخصوص مخالفت احمد مددی مدیرعامل یاشگاه با اضافه شدن گابریل پین به کادرفنی تیم نوشته است: « خیلی تلاش کردم تا یک مشاور خوب خارجی را با کمک آقای علی نامداری به تهران بیاورم (بدون اینکه هزینه ای برای باشگاه داشته باشد) اما به اطلاع می رسانم باوجود اعلام رسمی فدراسیون برای بلامانع بودن حضور خارجی ها در فصل بعد، آقای مدیرعامل می گویند که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و نمی تواند تعهد بدهد!»

🔻پست فرهاد مجیدی🔻

نامداران

سرمربی استقلال از مذاکراتش با هیئت مدیره و وزارت ورزش برای حل مشکلات پرده برداشته است. مجیدی نوشت: « با هیات مدیره هم صحبت کردم و آنها می گویند که مشکلات را به وزارت ورزش انتقال دادند اما پاسخی دریافت نکرده اند.»

سرمربی آبی پوشان در ادامه خطاب به هواداران باشگاه استقلال نوشت: « از این به بعد مشکلات را با شما هواداران درمیان خواهم گذاشت، چون به اندازه کافی به مدیر و مسئول گفته ام اما حل نشده، ناراحت شده اند و طور دیگری موضع گرفته اند؟»

او در پایان با اشاره به اینکه در برابر این مشکلات و کارشکنی ها کم نمی آورد نوشت: «خطاب به آنهایی که خیال می کنند با این کارشکنی ها من کنار خواهم رفت، صریح و بدون تعارف بگویم که این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی را رقم زده اند.»

باشگاه نامداران

فرهاد  پس از انتشار این پست، در کانال تلگرامی رسمی خود اعلام کرد که علی نامداری هوادار توانگر استقلال که گفته می شود قرار است به هیئت مدیره آبی پوشان اضافه شود، هزینه حضور گابریله پین را تا آخر فصل پرداخت خواهد کرد.

س از این پست آتشین از سوی فرهاد مجیدی که با مشکلات استقلال به سیم آخر زده است، باید منتظر واکنش وزارت ورزش و مدیرعامل آبی پوشان بود. اعضای هیئت مدیره استقلال طی هفته های گذشته به دنبال برکناری مددی از صندلی مدیرعاملی آبی پوشان بودند ولی این اتفاق با دخالت وزیر ورزش و معاون آن منتفی شد.

این پست فرهاد مجیدی باعث شد تا هواداران استقلال با انتشار بنر هایی در فضای مجازی برای تجمع روبه روی دفتر باشگاه استقلال در سعادت آباد و همچنین ترند کردن هشتگ اخراج مددی در تویتر و اینستاگرام اقدام بکنند.


 

خبر؛ بازتاب های برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده + هفده =

فهرست