برنامه کامل یورو ۲۰۲۰ به وقت ایران

یورو ۲۰۲۰ به میزبانی ۱۲ شهر در قاره اروپا با حضور ۲۴ تیم برگزار می‌شود.

به گزارش گروه خبری باشگاه نامداران، یورو ۲۰۲۰ از جمعه ۲۱ خرداد با حضور ۲۴ تیم برتر قاره اروپا اروپا در ۱۲ شهر این قاره سبز آغاز خواهد شد.

در دوره قبل تیم ملی فوتبال پرتغال با برتری برابر تیم ملی فوتبال فرانسه عنوان قهرمانی را در سال ۲۰۱۶ کسب کرد و در حالی که قرار بود ابن رقابت ها تابستان سال قبل برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد.

در ادامه، گروه بندی و برنامه و نتایج این دوره از رقابت ها را می‌بینید که به طور زنده به‌روزرسانی می شود.

یورو 2020

ترکیب گروه‌های یورو ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

گروه A: ایتالیا، ترکیه، ولز، سوییس

گروه B: بلژیک، روسیه، دانمارک، فنلاند

گروه C: اوکراین، هلند، اتریش، مقدونیه شمالی

گروه D: انگلیس، کرواسی، جمهوری چک، اسکاتلند

گروه E: اسپانیا، سوئد، لهستان، اسلواکی

گروه F: آلمان، پرتغال(قهرمان دوره قبل)، فرانسه، مجارستان

مرحله گروهی

جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا  – ترکیه/ ورزشگاه المپیک رم 

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰/ ولز – سوئیس/ ورزشگاه المپیک باکو

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ دانمارک- فنلاند/ ورشگاه پارکن کپنهاگ

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک – روسیه/ ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ 

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  انگلیس- کرواسی / ورزشگاه ومبلی لندن

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اتریش – مقدونیه شمالی/ ورزشگاه ملی بخارست

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / هلند – اوکراین / ورزشگاه یوهان کرایف آرنا آمستردام

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  اسکاتلند – جمهوری چک/ ورزشگاه آیبروکس گلاسکو

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  لهستان- اسلواکی / ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ 

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا- سوئد / ورزشگاه ده لا کارتوخا سویل

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  اسکاتلند – جمهوری چک/ ورزشگاه آیبروکس گلاسکو

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مجارستان- پرتغال/ ورزشگاه پوشکاش آرنا بوداپست

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فرانسه- آلمان/ ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  فنلاند- روسیه/ ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ 

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ترکیه- ولز/ ورزشگاه المپیک باکو

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  ایتالیا- سوئیس/ ورزشگاه المپیک رم 

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ /  اوکراین- مقدونیه/ ورزشگاه ملی بخارست

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  دانمارک- بلژیک/ ورشگاه پارکن کپنهاگ

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  هلند- اتریش/ ورزشگاه یوهان کرایف آرنا آمستردام

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  سوئد- اسلواکی/ ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ 

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  کرواسی- جمهوری چک/ ورزشگاه آیبروکس گلاسکو

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  انگلیس- اسکاتلند/  ورزشگاه ومبلی لندن

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  مجارستان- فرانسه/ ورزشگاه پوشکاش آرنا بوداپست

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  پرتغال- آلمان/ ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا- لهستان/ ورزشگاه ده لا کارتوخا سویل

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ایتالیا- ولز/ ورزشگاه المپیک رم 

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  سوئیس- ترکیه/ ورزشگاه المپیک باکو

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اوکراین- اتریش/ ورزشگاه ملی بخارست

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مقدونیه شمالی- هلند/ ورزشگاه یوهان کرایف آرنا آمستردام

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فنلاند- بلژیک/ ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ 

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  روسیه- دانمارک/ ورشگاه پارکن کپنهاگ

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / جمهوری چک – انگلیس / ورزشگاه ومبلی لندن

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / کرواسی – اسکاتلند/ ورزشگاه آیبروکس گلاسکو

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / سوئد – لهستان/ ورزشگاه ده لا کارتوخا سویل

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / اسلواکی – اسپانیا/ ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / آلمان- مجارستان/ ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / پرتغال – فرانسه/ ورزشگاه پوشکاش آرنا بوداپست


همچنین ببینید؛

پست آتشین فرهاد علیه وزیر، اسپانسر و مدیرعامل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + شانزده =

فهرست