آبی پوشان استقلال تست کرونا دادند

کرونا

بازیکنان استقلال در جریان تمرین امروز و جهت سفر به امارات، تست کرونا دادند.

تمرین استقلال برای آمادگی جهت دیدار با الهلال، امروز صبح برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر کادرفنی، مشغول انجام تمرینات فنی و تاکتیکی شدند.

پیش از شروع این تمرین، از مجموعه تیم فوتبال استقلال تست کرونا گرفته شد. روز گذشته فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان در گزارشی که به هواداران این تیم ارائه کرد، مدعی شد مشکلات مالی این باشگاه به حدی است که آنها قادر به انجام تست کرونا نیستند.

مسئله ای که باعث نگرانی هواداران استقلال شد. چرا که آبی ها برای سفر عصر فردا به دبی، ملزم به ارائه برگه آزمایش کرونا هستند و اگر این اتفاق رخ نمی داد، آبی پوشان قادر به سفر به امارات نبودند.

همچنین در جریان تمرین امروز، بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن به مرور یک تاکتیک حفظ توپ مشغول شدند. در ادامه مرور یک کار تاکتیکی در قالب فوتبال درون تیمی در نیمه زمین در دستورکار قرار گرفت که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شخصا بر عملکرد شاگردانش نظارت داشت.

و همچنین امروز تعدادی از هواداران باشگاه استقلال با تجمع مقابل این باشگاه خواستار اخراج هیئت مدیره و مدیر این تیم سده اند و تعدادی از پیشکسوتان و مسئولان اجرایی این تیم فوتبال از هواداران حمایت کرده اند، باید دید تا چه اتفاقی در آیند خواهد افتاد. استقلال با این همه حواشی ده روز دیگر با الهلال عربستان که تا دندان مسلح است مسابقه دارد و این حواشی واقعا هوادارن فوتبال و الخصوص این تیم را برای این بازی نگران کرده است.


همچنین مطالعه کنید؛

وضعیت میلاد سرلک برای همراهی پرسپولیس

برای مطالعه دیگر اخبار کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − هفده =

فهرست