سنگ تمام پیشکسوت ارمنی سپاهان برای محرم نویدکیا و محمدرضا ساکت

لئون استپانیان : مطمئنم سپاهان با آمدن آقای ساکت و محرم نویدکیا به روزهای اوج خودش برمی گردد.

 

لئون استپانیان، بازیکن ارمنستانی سابق تیم های سپاهان و ذوب آهن با تبریک سال نوی میلادی درباره محبوبیت بالای خود در اصفهان گفت؛

من به عنوان یک فوتبالیست کوچک به اصفهان آمدم و این فرصت برایم به وجود آمد که سال ها در خدمت تیم سپاهان و مردم خوب اصفهان باشم. همیشه گفتم و الان هم تکرار می کنم که در زندگی هر چیزی که دارم، از شهر اصفهان دارم.

 

وی درباره وضعیت سپاهان افزود:

اول فصل گفتم که مطمئنم سپاهان با آمدن آقای ساکت به روزهای اوج خودش برمی گردد. این تصمیمی که ساکت گرفته و به محرم نویدکیا اعتماد کرده، خوشحال کننده است. برای محرم آرزوی موفقیت دارم. همچنین مرزبان را خیلی خوب می شناسم چون چند سال در کنار او به عنوان دستیار در تیم های مختلف کار کردم. او مربی بزرگی است و قبلا در سپاهان هم کار کرده.

 

استپانیان همچنین گفت:

آرزو دارم که ذوب آهن هم از این بحران بیرون بیاید. مطمئنم که جایگاه اصلی ذوب آهن این نیست و آن ها این پتانسیل را دارند که در لیگ برتر پیشرفت کنند و بهتر نتیجه بگیرند.

 

بازیکن سابق سپاهان درباره اینکه با لقب «لئون استویچگف» هواداران او را تشویق می کردند، عنوان کرد:

دلم برای آن روزها تنگ شده است. به خاطر شوت هایی که من می زدم، به من لقب  استویچکف دادند. چند گل که از راه دور زدم، گفتند که تو شبیه استویچکف هستی. به هر حال خوشحال می شدم که با بازیکن بزرگی همچون استویچکف مقایسه می شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + بیست =

فهرست